این مدل از سری درب های فلزی ، بدین گونه نام گذاری شده اند که در قسمت کمرکش آنها از طرح های کله قوچی استفاده شده است .

همچنین این در فلزی روی خود دارای حفاظ سر نیزه ای نیز میباشد شایان ذکر است که سایر حفاظ ها نیز(حفاظ شاخ گوزنی -حفاظ بوته ای) قابلیت نصب بر روی این در را دارا می باشند.

درقسمت سرستون های درب،امکان نصب چراغ و آباژور های نور وجود دارد.(در تصویر قابل مشاهده است)

قابلیت طراحی این درب فلزی  درابعاد مختلف باتوجه به ارتفاع  دیوار مورد نظر که فنس ها روی آن نصب می شوند امکان پذیر می باشد. 

خم های موجود دراین طرح بصورت کوره ای انجام شده وبه هیچ وجه امکان شکستن ویاگسستگی در اجزای آن ها  وجود ندارد.

طول درب نفر رو این درب فلزی  110 سانتی متر می باشد و ارتفاع درب نفرو  230سانتی متر دربالا ترین قسمت و ارتفاع 200سانتی متر در کناره ها می رسد.وزن قسمت نفر رو درب فلزی 90کیلو گرم و  وزن با با چهار چوب این درب فلزی  135کیلو گرم میباشد.

قسمت دولنگه ماشین رو این درب فلزی با طول های 3 و3،3و3.5متر عرضه میشود که ارتفای کنار قسمت دولنگه درب ماشین رو 230 سانتی متر و در قسمت تاج قوس در(وسط)به 305سانتی  متر می رسد،وزن این درها به ترتیب 280،260و300کیلوگرم  می باشد،که وزن با چهارچوب قسمت دو  لنگه درب فلزی به ترتیب 375،355و400کیلوگرم است.

طول ستون های در فلزی با مدل پروانه  35سانتی متر،ارتفاع ستون در وسط230سانتی متر و در کناره ها 200سانتی متر می باشد،وزن این ستون90کیلو گرم است.

در های فلزی دارای فنس هم می باشند که این فنس ها با طول 250سانتی متر و ازتفاع کناره 130سانتی متر و ارتفاع وسط 160سانتی متر از روی دیوار سنگی ،همچنین وزن 100کیلو گرم عرضه میشود.
از این درب فلزی بسیار زیبا را می توان در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری استفاده کرد...

امکان ساخت و عرضه این درب فلزی در صنایع فلزی کاوه فراهم شده است.منبع sfkco.blog.ir